Invicta Bradford (uitverkocht)
| Merk | Invicta |
| Artikelnummer | Bradford ivoor emaille |
| Beschikbaarheid | Niet meer leverbaar |
-
€0,00
EXCUSES, MOMENTEEL UITVERKOCHT
|
Deze gietijzeren kachel van Invicta is robuust en ziet er stoer uit en heeft toch een klassiek tintje door de decoratie op het venster.
|
| Algemeen | |
| Vermogen | 4 - 12 kW |
| Rendement | 75,2 % |
| Pijpdiameter | 150 mm |
| Afmetingen (H×B×D) | 69,0 x 73,0 x 61,3 cm |
| Aansluiting pijp | boven/achter |
| Harthoogte pijp | 51 cm |
| Hart pijp vanaf achterzijde | 16 cm |
| Co uitstoot | 0,30 % |
| Houtblokkenlengte | 54 cm |
| Te verwarmen ruimte | 100-180 m³ |
| Buitenluchtaansluiting | n.v.t. |


