Wanders Platane Concrete
| Merk | Wanders |
| Artikelnummer | Platane |
| Beschikbaarheid | Niet meer leverbaar |
-
€0,00
NIET MEER LEVERBAAR uit assortiment
Normaal €4695,- nu slechts €2695,-
PLATANE nieuw uit doos! €2000,- KORTING!!!
Zoals u ziet is de Platane Concrete een schitterend vormgegeven houtkachel die door zijn verschillende uitvoeringen qua stijl niet in een hoekje te duwen is. Als u praktisch kijkt leent hij zich daar dan wel weer perfect voor. De Platane concrete past met deze stoere betonnen bekleding in ieder modern interieur.
Gebogen ruit
Ook op een lange wand als middelpunt van de kamer geeft de gebogen ruit een goed zicht op het vuur.
De verbrandingstechniek hebben de heren van de ontwikkelingsafdeling van Wandersweer prima voor elkaar en doordat de haard is voorzien van het HI2 (speciaal beton) binnenwerk, geeft de kachel meer rendement en is het ook van binnen een plaatje.
| Algemeen | |
| Vermogen | 6-8 kW (DIN+) |
| Rendement | 80 % |
| Pijpdiameter | 150 mm. |
| Afmetingen (H×B×D) | 109,2 x 51,6 x 51,6 cm |
| Aansluiting pijp | boven |
| Harthoogte pijp | n.v.t. |
| Hart pijp vanaf achterzijde | 25 cm |
| Co uitstoot | 0,06% |
| Houtblokkenlengte | 35 cm |
| Te verwarmen ruimte | 60-160 m³ |
| Buitenluchtaansluiting | Ja |





