Stovax Stockton 11 (verkocht)
| Merk | Stovax |
| Artikelnummer | Stockton 11 |
| Beschikbaarheid | Niet meer leverbaar |
-
€0,00
EXCUSES, MOMENTEEL UITVERKOCHT
Normaal €1730,- nu slechts €1195,- Nu superaanbieding!!!
Met 11kW warmte vermogen, is dit de grootste kachel van de Stockton reeks. Het is vooral voor grotere woonkamers,
| Algemeen | |
| Energielabel | A |
| Vermogen | 2-11 kW (DIN+) |
| Rendement | 76 % |
| Pijpdiameter | 180 mm |
| Afmetingen (H×B×D) | 67,8 x 72,3 x 40,3 cm |
| Aansluiting pijp | boven/achter |
| Harthoogte pijp | 54,1 cm |
| Hart pijp vanaf achterzijde | 11,7 cm |
| Co uitstoot | 0,07 % |
| Houtblokkenlengte | 50 cm |
| Te verwarmen ruimte | 160-240 m³ |
| Buitenluchtaansluiting | nee |





