Stovax Brunel 1A (verkocht)
| Merk | Stovax |
| Artikelnummer | Brunel |
| Beschikbaarheid | Niet meer leverbaar |
-
€0,00
EXCUSES, MOMENTEEL UITVERKOCHT
De Stovax Brunel is een compact houtkacheltje met een OLD ENGLISH uitstraling. Dit elegant gietijzeren kacheltje, geschikt voor vrijstaand of in een schouw. De Stovax Brunel Is ideaal voor kleinere ruimtes. Het is de kleinste gietijzeren kachel in de Stovax serie. Hij is ontworpen voor een standaard schoorsteen opening van 125mm. Een van de eigenschappen van de Brunel 1A is de ‘Airwash’, deze zorgt voor het schoon houden van de ruit. Multifuel wil zeggen dat het stoken van meerder vaste brandstoffen mogelijk is. Het schudrooster kan vanaf de buitenkant worden bediend.
DEMO NIET VAN NIEUW TE ONDERSCHEIDEN!!!
| Algemeen | |
| Vermogen | 4 (2-6) kW |
| Rendement | 84 % |
| Pijpdiameter | 125 mm |
| Afmetingen (H×B×D) | 68 x 38,5 x 29 cm |
| Aansluiting pijp | Boven/achter |
| Harthoogte pijp | 57,7 cm |
| Hart pijp vanaf achterzijde | 10,5 cm |
| Co uitstoot | 0,25 % |
| Houtblokkenlengte | 25 cm |
| Te verwarmen ruimte | 80-160 m³ |
| Buitenluchtaansluiting | n.v.t. |
