Stovax Darby (verkocht)
| Merk | Stovax |
| Artikelnummer | Darby |
| Beschikbaarheid | Niet meer leverbaar |
-
€0,00
EXCUSES, MOMENTEEL UITVERKOCHT
Zeer robuuste houtkachel van het Engelse topmerk Stovax. De Darby is een mooie allesbrander voor de gemiddelde ruimtes. Het unieke aan deze kachel is dat deze niet alleen stralingswarmte maar, door zijn dubbelwandigheid, ook convectie warmte afgeeft. Het kwalitatief hoogstaande gietwerk komt met name naar voren in de deurtjes. Verder is deze kachel voorzien van een uniek schudroostersysteem en thermostaat.
Verder is dit unieke model door ons voorzien van een nieuw origineel binnenwerk, afdichtingen, glas en een nieuwe hittebestendige laag.
DEZE KACHEL IS NIET VAN NIEUW TE ONDERSCHEIDEN!!!
| Algemeen | |
| Vermogen | 7 - 9 kW |
| Rendement | 70 % |
| Pijpdiameter | 150 mm |
| Afmetingen (H×B×D) | 73,5 x 74 x 39 cm |
| Aansluiting pijp | Boven/achter |
| Harthoogte pijp | 53,5 cm |
| Hart pijp vanaf achterzijde | 13,5 cm |
| Co uitstoot | 0,25 % |
| Houtblokkenlengte | 50 cm |
| Te verwarmen ruimte | 80-160 m³ |
| Buitenluchtaansluiting | n.v.t. |

