Supra Arthur niet meer leverbaar
| Merk | Supra |
| Artikelnummer | Arthur |
| Beschikbaarheid | Niet meer leverbaar |
-
€0,00
NIET MEER LEVERBAAR uit assortiment
Supra heeft eenvoud en suplesse samengebracht in de Arthur. De mooie en zuinige verbranding maakt dit nieuwe model af.
Zoekt u een grote houtkachel, voor grote houtblokken, om grote ruimtes mee te verwarmen. Dan is de Supra Arthur zeker een geschikte kachel voor u.
Kenmerken
-Gietijzeren deur
-Binnenzijde van gietijzer
-Grote glasruit voor maximaal zicht
-Houtblokkenlengte 50 cm
-Grote houtopslag onder kachel
-Hoog rendement
-Lage fijnstof uitstoot
-Eenvoudige bediening
| Algemeen | |
| Energielabel | A |
| Vermogen | 7 (3-9) kW (EN13240 & CE-keur) |
| Rendement | 78 % |
| Pijpdiameter | 150 mm |
| Afmetingen (H×B×D) | 67,5 x 62,5 x 43,5 cm |
| Aansluiting pijp | boven/achter |
| Harthoogte pijp | 57 cm |
| Hart pijp vanaf achterzijde | 13 cm |
| Co uitstoot | 0,10 % |
| Houtblokkenlengte | 50 cm |
| Te verwarmen ruimte | 120-180 m³ |
| Buitenluchtaansluiting | ja |




