Supra Denver VERKOCHT
| Merk | Supra |
| Artikelnummer | Denver |
| Beschikbaarheid | Niet meer leverbaar |
-
€0,00
NIET MEER LEVERBAAR uit assortiment
Zoekt u een grote houtkachel, voor grote houtblokken, om grote ruimtes mee te verwarmen. Dan is de Supra Denver zeker een geschikte kachel voor u.
Kenmerken
-Gietijzeren deur
-Binnenzijde van gietijzer
-Grote glasruit voor maximaal zicht
-Groot vermogen voor grote ruimtes
-Houtblokkenlengte 50 cm
-Grote houtopslag onder kachel
-Hoog rendement
-Lage fijnstof uitstoot
| Algemeen | |
| Energielabel | A |
| Vermogen | 10 (4-12) kW (EN13240 & CE-keur) |
| Rendement | 76 % |
| Pijpdiameter | 150 mm |
| Afmetingen (H×B×D) | 93,4 x 78,5 x 44 cm |
| Aansluiting pijp | boven/achter |
| Harthoogte pijp | 80,6 cm |
| Hart pijp vanaf achterzijde | 13,6 cm |
| Co uitstoot | 0,10 % |
| Houtblokkenlengte | 50 cm |
| Te verwarmen ruimte | 140-240 m³ |
| Buitenluchtaansluiting | nee |


