Leuke Openhaard houtkachel met spatscherm (VERKOCHT)
| Artikelnummer | openhaardkachel |
| Beschikbaarheid | Niet meer leverbaar |
-
€0,00
EXCUSES, MOMENTEEL UITVERKOCHT
Zeer leuke houtkachel openhaard met spatscherm. Ideale kachel voor de zwoele zomeravonden, onder uw overkapping of veranda.
Deze kachel verkeerd in absolute nieuwstaat en niet van nieuw te onderscheiden!!!
| Algemeen | |
| Vermogen | 3-8kW |
| Rendement | 76 % |
| Pijpdiameter | 150 mm |
| Afmetingen (H×B×D) | 74,5 x 72 x 37 cm |
| Aansluiting pijp | boven/achter |
| Harthoogte pijp | 62,5 cm |
| Hart pijp vanaf achterzijde | 15 cm |
| Co uitstoot | 0,09 % |
| Houtblokkenlengte | 50 cm |
| Te verwarmen ruimte | 100 -180 m³ |
| Buitenluchtaansluiting | n.v.t. |




