Morso 6190 UITVERKOCHT
| Merk | Morso |
| Artikelnummer | 6190 |
| Beschikbaarheid | Niet meer leverbaar |
-
€0,00
EXCUSES, MOMENTEEL UITVERKOCHT
UITVERKOCHT
De nieuwe variant in de 6100 serie, de 6190. Geplaatst op een smaakvolle hoge voet, ontworpen om van te genieten. Bij de Morsø 6190 is de vuur hoog genoeg geplaatst om de vlammen altijd en overal te kunnen zien, over tafels en stoelen heen. De kachel is dan ook ideaal voor keukens en eetkamers.
6100 serie
De Morsø serie 6100 werd ontworpen door onze eigen architect, Karsten Aagaard, die hiermee een elegante en tijdloze kachel maakte met een eigentijds karakter en indrukwekkende prestaties. De serie bestaat uit 7 modellen in gietijzer en een strak, puur ontwerp. Alle series sieren uw woonkamer discreet en stijlvol op met hun kenmerkende, ovalen vormen. De 6100 heeft het ecolabel met de Scandinavische zwaan en voldoet aan de strengste milieueisen.
| Algemeen | |
| Energielabel | A+ |
| Vermogen | 4-7 kW |
| Rendement | 80,1 % |
| Pijpdiameter | 120 mm |
| Afmetingen (H×B×D) | 110,3 x 45,1 x 38,6 cm |
| Aansluiting pijp | boven/achter |
| Harthoogte pijp | 93 cm |
| Hart pijp vanaf achterzijde | 19,3 cm |
| Co uitstoot | 0,03 % |
| Houtblokkenlengte | 30 cm |
| Te verwarmen ruimte | 80-150m³ |
| Buitenluchtaansluiting | ja |



