Lacunza Altea houtkachel met bakoven NIEUW
| Merk | Lacunza |
| Artikelnummer | Altea |
| Beschikbaarheid | Op voorraad |
- €1.895,00
-
€1.395,00
Slechts 1 exemplaar beschikbaar WEG=PECH
Normaal €1895,- nu slechts €1395,- NERGENS GOEDKOPER, VOORRAAD, Bezorging GRATIS
De Lacunza Altea combineert warmte en kookgemak in één stalen houtkachel met ingebouwde oven. Je bakt en grilt moeiteloos met het meegeleverde RVS braadslede en grillrooster.
Het rooster en de bakplaat in de oven bieden ruimte voor allerlei gerechten.
De dubbele verbrandingsregeling houdt het glas helder en geeft je altijd zicht op het vuur.
Onderin plaats je eenvoudig hout in het open opbergvak.
| Algemeen | |
| Fijnstofemissie | 16 mg/Nm³ |
| EcoDesign 2022 | ja |
| Energielabel | A+ |
| Vermogen | 7 (5-9)kW |
| Rendement | 87 % |
| Pijpdiameter | Ø 150 mm |
| Afmetingen (H×B×D) | 110 x 60 x 40,6 cm |
| Aansluiting pijp | boven |
| Harthoogte pijp | n.v.t. |
| Hart pijp vanaf achterzijde | 110 |
| Co uitstoot | 0,04 % |
| Houtblokkenlengte | 50 cm |
| Te verwarmen ruimte | 50-160 m³ |
| Buitenluchtaansluiting | n.v.t. |






