Faber Eclips Openhaardkachel (VERKOCHT)
| Merk | Faber |
| Artikelnummer | Eclips |
| Beschikbaarheid | Niet meer leverbaar |
-
€0,00
EXCUSES, MOMENTEEL UITVERKOCHT
Prachtige stijlvolle houtkache/openhaardl van het Nederlandse merk Faber. Wij hebben nu eenmalig een Eclips in de aanbieding. Deze unieke houtkachel/openhaard geeft u veel sfeer en gezelligheid. Kachel is ook te gebruiken als barbeque. Door het bijgeleverde spatscherm kunt u ook nog veilig stoken.
Kortom een ideale kachel voor de zwoele zomeravonden onder uw overkapping of varanda.
| Algemeen | |
| Rendement | 75 % |
| Pijpdiameter | 150 mm |
| Afmetingen (H×B×D) | 120 x 73 x 40 cm |
| Aansluiting pijp | boven/achter |
| Harthoogte pijp | 100 |
| Hart pijp vanaf achterzijde | 11,3 cm |
| Co uitstoot | 0,50 % |
| Houtblokkenlengte | 40 cm |
| Te verwarmen ruimte | 160-200 m³ |
| Buitenluchtaansluiting | n.v.t. |






