Dovre 640 CB zwart emaille e10 (VERKOCHT)
| Merk | Dovre |
| Artikelnummer | 640 CB e10 |
| Beschikbaarheid | Niet meer leverbaar |
-
€0,00
EXCUSES, MOMENTEEL UITVERKOCHT
Dovre 640 CB Houtkachel zwart emaille e10
Wie kracht met elegantie wil combineren, komt uit bij de Dovre 640 CB. De forse rustieke houthaard is perfect voor de wat grotere woonkamers, want met zijn vermogen tot 11 Kw is dit een krachtpatser. De Dovre 640 CB kan bijgevuld worden via een handige zijvuldeur, wat voor extra gemak zorgt. U kunt er houtblokken van ongeveer 50 a 60 cm in doen. Dovre 640 CB eerste keus, een perfecte keus. Dankzij het vernuftige secundaire verbrandingssysteem heeft de houtkachel een optimale verbranding wat gunstig is voor het milieu. Het grote raam hoeft u door het unieke airwash-systeem minder vaak schoon te maken. De verbrandingskamer wordt geïsoleerd met vermiculite-stenen waardoor er een nog hoger rendement ontstaat. Al met al is de Dovre 640 CB een perfecte keus. Deze kachel is er in het luxe zwart emaille.
| Algemeen | |
| Energielabel | A |
| Vermogen | 9 (3-11) kW (DIN+ keur) |
| Rendement | 77 % |
| Pijpdiameter | 150 mm |
| Afmetingen (H×B×D) | 76 x 65 x 55 cm |
| Aansluiting pijp | boven/achter |
| Harthoogte pijp | 60,5 cm |
| Hart pijp vanaf achterzijde | 9 cm |
| Co uitstoot | 0,10 % |
| Houtblokkenlengte | 50 cm |
| Te verwarmen ruimte | 100 -180 m³ |
| Buitenluchtaansluiting | optie |
Gerelateerde producten
Efel Montana (verkocht)
€0,00


-74x74.jpg)







