Dovre Sense 103 licht e14 UITVERKOCHT
| Merk | Dovre |
| Artikelnummer | Sense 103 light grey emaille e14 |
| Beschikbaarheid | Niet meer leverbaar |
-
€0,00
NIET MEER LEVERBAAR uit assortiment
Dovre Sense 103 licht grijs emaille e14
De Dovre Sense 103 valt op door het ruime vuurzicht en de slanke lijnen. De 4 poten waarboven de compacte verbrandingskamer geplaatst is zorgen voor een bijzonder slank ontwerp. Een kachel die prima past bij een moderne inrichting.
De Dovre Sense valt op door haar details. Kijkt u goed naar de naadloze sluiting van de deur. Of wat dacht u van de slimme oplossing van de rookgasafvoer. Door het aansluitstuk te draaien kunt u wisselen tussen boven-en achteraansluting.
| Algemeen | |
| Energielabel | A+ |
| Vermogen | 2,3 - 9 kW (DIN+ keur) |
| Rendement | 80 % |
| Pijpdiameter | 150 mm |
| Afmetingen (H×B×D) | 98 x 47 x 36 cm |
| Aansluiting pijp | boven/achter |
| Harthoogte pijp | 87 cm |
| Hart pijp vanaf achterzijde | 8,5 cm |
| Co uitstoot | 0,07 % |
| Houtblokkenlengte | 35 cm |
| Te verwarmen ruimte | 120-160m³ |
| Buitenluchtaansluiting | ja |





