Dik Geurts Jannik medium high (VERKOCHT)
| Merk | Dik Geurts |
| Artikelnummer | Jannik medium high |
| Beschikbaarheid | Niet meer leverbaar |
-
€0,00
Beschikbare opties:
Helaas verkocht
De Dik Geurts Jannik High EA is een vrijstaande houtkachel. De Dik Geurts Jannik High is een strakke vrijstaande houtkachel en is de grotere variant van de Dik Geurts Jannik Medium Low. Een groot pluspunt van de kachel is de grote voorruit. Hierdoor heeft u goed zicht op het vlammenspel. Onder de kachel is er een ruimte gemaakt voor de opslag van het hout.De Dik Geurts Jannik High is volledig gemaakt van staal.
Ook is de Dik Geurts Jannik High goed te regelen door middel van één simpele knop onder de kachel. Doordat de kachel een wat lager vermogen heeft is de Dik Geurts Jannik High geschikt voor een kleine woonkamer.
| Algemeen | |
| Fijnstofemissie | 8 mg/Nm³ |
| EcoDesign 2022 | ja |
| Energielabel | A+ |
| Vermogen | 4-6 kW (EN13240 & DIN+) |
| Rendement | 82 % |
| Pijpdiameter | Ø 125/131 mm |
| Afmetingen (H×B×D) | 90 x 55 x 37.5 cm |
| Aansluiting pijp | boven/achter |
| Harthoogte pijp | 71,6 cm |
| Hart pijp vanaf achterzijde | 15,5 cm |
| Co uitstoot | 0,09 % |
| Houtblokkenlengte | 33 cm |
| Te verwarmen ruimte | tot 120 m³ |
| Buitenluchtaansluiting | ja |
Gerelateerde producten
JANUS 12 (uitverkocht)
€0,00
JANUS 9 (uitverkocht)
€0,00







