Dik Geurts Vidar Medium (VERKOCHT)
| Merk | Dik Geurts |
| Artikelnummer | Vidar Medium |
| Beschikbaarheid | Niet meer leverbaar |
-
€0,00
EXCUSES, MOMENTEEL UITVERKOCHT
"van alle kanten zicht"
De Dik Geurts Vidar Triple Houtkachel is het een echte blikvanger die gezelligheid met warmte combineert. Zijn driezijdige glaswerk zorgt ervoor dat u een perfect zicht hebt op de vlammen. De ramen zijn bijzonder, want het is voorzien van warmte reflecterend infraroodglas. Hierdoor wordt er een rendement bereikt van maar liefst 88%! Met zijn vermogen tot 9 kW hebt u het ongelofelijk snel warm in huis. De grote deur en de ruime verbrandingskamer zorgen ervoor dat u grote houtblokken op het vuur kunt gooien. Onder de haard is het mogelijk om hout op te slaan, middels een grote houtopslag.
| Algemeen | |
| Energielabel | A+ |
| Vermogen | 8 kW (EN13240 & DIN+) |
| Rendement | 82,3% |
| Pijpdiameter | Ø 150 mm |
| Afmetingen (H×B×D) | 85,0 x 50,6 x 41,4 cm |
| Aansluiting pijp | boven |
| Harthoogte pijp | n.v.t. |
| Hart pijp vanaf achterzijde | 15 cm |
| Co uitstoot | 0,07% |
| Houtblokkenlengte | 40cm |
| Te verwarmen ruimte | 80 tot 160m3 |
| Buitenluchtaansluiting | ja |
Gerelateerde producten
JANUS 12 (uitverkocht)
€0,00
JANUS 9 (uitverkocht)
€0,00





